жіноча білизна Компанія керується Законом "Про захист прав споживачів" в питаннях повернення і обміну товарів належної якості. Відповідно до Закону "Про захист прав споживачів", компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну

 

Товари належної якості, яким надано дозвіл на повернення і обмін, можуть бути повернуті протягом 14 днів після отримання покупцем, якщо:

 

  • товар не був у вживанні і не має слідів використання споживачем: подряпин, сколів, потертостей, плям і т. П.;
  • товар повністю укомплектований і збережена фабрична упаковка;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування;
  • товар зберігає товарний вигляд і свої споживчі властивості.

Купуючи жіноча білизна в нашому магазині брендового нижньої білизни ви можете бути впевненим в тому, що придбали справді нову річ, яку раніше ніхто не одягав. Ми вважаємо, що це одна з наших переваг. А якщо ви переживаєте з приводу того, як підібрати білизну, не примірявши його, то у нас є рішення цього питання. На нашому сайті Люкс Ажур Luxajour.com.ua ви знайдете контакти наших менеджерів, вони підберуть ваш розмір за вашими мірками з точність на 99%. # Чувствуй_себя_уверенней_с_Люкс_Ажур і не турбуйся про гігієну своєї нової покупки. Магазин жіночої білизни зацікавлений не тільки в високих продажах товару, але і в якості своїх послуг.